Wsparcie Sanktuarium Matki Boskiej Lipskiej

Sanktuarium Matki Bożej Lipskiej, to wyjątkowe miejsce w diecezji toruńskiej. Od lat przybywają tu pielgrzymi, prosząc o łaski dla swoich rodzin, uzdrowienie z chorób i wsparcie w codziennych zmaganiach. U stóp Lipskiej Pani składają tu swoje intencje i ofiary. Jako kustosz lipskiego sanktuarium otaczam swoją troską zarówno pielgrzymów, jak i gości oraz troszczę się o powierzone nam dobro. Pragnę zaznaczyć, że w znacznej mierze to dzięki Dobrodziejom i Przyjaciołom sanktuarium rozwija się, a prace wciąż nie ustają. 

Jeśli pragnieniem Twojego serca jest pomoc Sanktuarium, parafii farnej czy też Kościoła  św. Barbary (potrzeby bieżące, cele inwestycyjne lub pomoc dla osób potrzebujących) możesz to zrobić wpłacając datek na numer konta podany poniżej. (Tzw. „remontowe” bez prowizji. )

Bóg zapłać za wsparcie i darowizny na potrzeby parafii, cele inwestycyjne i na pomoc dla osób potrzebujących. Codziennie modlimy się za naszych dobroczyńców.
O naszych Dobroczyńcach pamiętamy w modlitwie, szczególnie podczas Mszy św. odprawianych w każdą środę o godz. 18:00 – połączoną z Nieszporami o NMP.